پشتیبانی:87175266-021
بسته
(0) خریدها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  درباره ما


  دندان پزشکی یک شغل نیست، یک سبک زندگی است

   

  گروه شرکتهای درمان یاب با سابقه ای درخشان و طولانی در تامین، توزیع و فروش محصولات دارو و سلامت محور در راستای استفاده از تجربیات ارزشمند و امکانات موجود در ارائه خدمات دندان پزشکی با تاسیس شرکت نویان فارمد و ثبت برند دنسیکس ( DENSYX ) با افتخار قدم بر عرصه پر مسئولیتی نهاده است.

  دنسیکس، دستاوردی نوین درسیستم های کسب و کار، در حوزه تعاملات دندان پزشکی است که در جهت حفظ منافع طرفین بازار خرید و فروش تجهیزات دندانپزشکی اعم از دندان پزشکان، کلینیک ها و شرکت های پخش و توزیع با هدف تسهیل شرایط خرید و فروش و توزیع مناسب با همکاری پرسنل متعهد و متخصص خود کلیه امکانات خود را در راستای تامین رضایت شما به خدمت گرفته است.

  دنسیکس با استراتژی همکاری برد – برد و تسریع و تسهیل در گردش اطلاعات بنا دارد منافع بلند مدت دندان پزشکان و تامین کنندگان خود را در کلیه بخش ها تامین نموده و با ایجاد ارزش افزوده در خرید و همکاری رضایت کلیه همکاران را به ارمغان آورد.

   

   

  اهداف سامانه:

  دنسیکس با ایجاد درگاه فروش اختصاصی مواد مصرفی و تجهیزات دندانپزشکی ارائه سرویس با کیفیت جهانی را در دستور کار خود دارد، برای رسیدن به این مهم ما با تلاش مستمر، دیدگاه استراتژیک و بلند مدت به بازار و از راه شفافیت در روشها و تعهد به توسعه و بهبود دائمی زیرساخت ها و فرآیند ها بر اساس نیاز سنجی بازار و شرکای تجاری، بالاترین کیفیت و سرویس های 360 درجه را به شما تقدیم می کنیم.

   

  ارزش ها

  بهبود مستمر:

  دنسیکس ثابت نخواهد ماند. در دنسیکس کلیه پرسنل و فرآیند ها بر اساس نیاز شما و در کنار شما بصورت دائمی درحال بازبینی و بهبود خواهد بود. به نوعی میتوان گفت دنسیکس یک سامانه هوشمند یادگیرنده و درحال رشد است.

  استراتژِی برد برد:

  در دنسیکس هیچ یک از طرفین تعاملات دندان پزشکی حذف نخواهند شد. ما با ارائه پیشنهاداتی متفاوت بر اساس عملکرد مخاطبین، و در راستای بهبود عملکرد خرید یا فروش شما در کنار شما  بوده و در راستای اهداف بلند مدت متقابل گام برمیداریم، دنسیکس فقط یک فروشگاه نیست. ما در دنسیکس به منافع شما و به نیاز شما می اندیشیم.

  تامین بهنگام:

  دنسیکس با ایجاد شبکه ای پایدار و منظم و در عین حال شفاف ایجاد روابطی سالم و گسترده را با شبکه گسترده تامین در دستور کار خود قرار داده و تامین به مقدار مناسب و در زمان مناسب با سبد کاملی از کالا و خدمات مورد نیاز دندانپزشکان را تضمین نموده است.

  توسعه:

  تیم دنسیکس خود را متعهد به بهبود دائمی و توسعه و بهبود زیرساخت ها و فرآیند های کاری در کلیه بخش های خود می داند، در همین راستا ما با تشکیل جلسات مستمر در کارگروه های تخصصی هر بخش، در کنار استفاده از متخصصین حوزه های تامین، محصولات، گرافیک، محتوا، برنامه نویسی و IT تشخیص صحیحی از بازار داشته و در جهت ایجاد امکانات جدید بطور مستمر فعالیت خواهیم نمود.

  شما هم میتوانید در صورت تمایل در راستای تحقق این مهم در هر بخش و تخصصی که صاحب مهارت هستید دنسیکسی شوید.

   

   

  توزیع:

  یک اصل حیاتی در هر کسب و کار آنلاین نحوه توزیع و کیفیت توزیع است، با درنظر گرفتن همین نکته دنسیکس علاوه بر استفاده از شبکه سراسری توزیع خود ، از کلیه همکاران مستقر در استانهای سراسر کشور جهت همکاری دعوت به عمل می آورد.

   

  چشم انداز

  چشم انداز دنسیکس ایجاد و ارائه راهکار جامع 360 درجه کلینیک های دندانپزشکی در 5 سال آتی است. دنسیکس یک همکار استراتژِک برای فروشندگان تجهیزات دندانپزشکی و یک دستیار متخصص برای شما دندانپزشکان است.

  در دنیای دنسیکس تلاش شده است، استانداردهای دریافت سرویس، محصول و خدمات برای همه طرفین، بهینه و با بالاترین کیفیت و بهبود مستمر، تامین و در اختیار کلیه اقشار قرار گیرد.

   

  تعاریف

  آموزش:

  آموزش، این بخش جدایی ناپذیرجهان حاضر، در دنسیکس علاوه بر امکان استفاده از مقالات و اخبار روز و ارتباط با جهان دندانپزشکی در سه گروه تخصصی / قوانین / عمومی یک سرویس ویژه برای همه علاقمندان بخصوص دانشجویان عزیز در نظر گرفته شده است.

  شما میتوانید با ارسال مقالات، دست نوشته ها، ترجمه ها و حتی پایان نامه های خود علاوه بر تولید علم و نشر مطالب با نام خود از امتیازات و تخفیفات حاصله در سایت دنسیکس و یا همکاران دنسیکس استفاده کنید.

  همچنین ما با ارائه نظرات متخصصین هر حوزه شما را در امر خرید یاری خواهیم کرد.

   

  پیشگیری:

  در دنسیکس به رضایت مراجعین شما هم فکر خواهد شد، حفظ  تمرکز تیم درمان در انجام امور تخصصی درمان و پشتیبانی دنسیکس در تخصص دستیار ویژه شما و  ارائه خدمات و ابزار مناسب در راستای  افزایش کیفی ارائه سرویس به مشتریان در نهایت گامی کوچک در افزایش آگاهی عمومی و سطح کیفی خدمات است.

   

   

  تمایزات و مزایا:

  • ضمانت سلامت فیزیکی کالا
  • گارانتی بازگشت پول
  • اصالت کالا

   

  ❏     کارت اعتباری دنسیکیس:

  شما در دنسیکس اعتبار دارید؟!

  همانطور که اشاره شد استراتژی دنسیکس همکاری مشترک با هدف برد - برد است.

  در همین راستا هر فعالیت شما در دنسیکس علاوه بر تبدیل به عنوان امتیاز کاربری و ثبت تخفیف در مراحل بعدی خرید به حساب کاربری شما اعتبار میدهد. شما میتوانید با استفاده از اعتبار موجود در کارت اعتباری خود علاوه بر انجام خریدهای بعدی  بصورت مدت دار از مزایای شگفت انگیز کارت اعتباری خود استفاده کنید.

  کافیست امتحان کنید، تا باور کنید.