پشتیبانی:87175266-021
بسته
(0) خریدها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  Dentonics

  Dentonics آمریکا، مواد دندانپزشکی را از پایگاه خود در نزدیکی شارلوت، کارولینای شمالی، ایالات متحده توسعه داده، تولید و روانه بازار می کند و در سال 1988 تاسیس شد

  محصولات Dentonics توسط بخش علمی برجسته تحقیق و توسعه صنعت Master-Dent® پشتیبانی می شود و توسط پزشکان در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

  Dentonics راه حلهای بالینی را برای طیف گسترده ای از رشته ها از جمله دندانپزشکی آندودنتیک، ارتودنسی و ترمیمی ارائه می دهیم. شرکای توزیع دنتونیکس از این آگاهی برخوردار هستند و نام Master-Dent® از کیفیت بالایی در کلیه محصولات برخوردار است.

  صادرات به بیش از 75 کشور در سراسر جهان، دنتونیکس بر حمایت از توزیع کنندگان مارک Master-Dent® در هر قاره و همچنین ارائه برچسب خصوصی و عرضه OEM به توزیع کنندگان و تولید کنندگان عمده تمرکز دارد.

  در سال 2010، Dentonics آمریکا دفتر فروش دندانپزشکی اروپا و خاورمیانه را در بریستول ، انگلیس افتتاح کرد و زیرساخت توزیع کننده جهانی خود را تقویت نمود. این قدم بزرگ رو به جلو، دنتونیکس را از بسیاری دیگر از تولید کنندگان خصوصی دندانپزشکی متمایز و قادر ساخته است تا به توزیع کنندگان بین المللی خود پشتیبانی تمام وقت، ارتباطات فوری در یک منطقه زمانی راحت تر و حضور در نمایشگاه های دندانپزشکی در اروپا، خاورمیانه و آسیا ارائه دهد.

  در سال 2014 ، دنتونیکس با پایگاه دفتر فروش آمریکای لاتین در سن خوزه ، کاستاریکا ، حمایت خود را از تجارت آمریکای لاتین افزایش داده است.

  در ایران محصولات Dentonics در فروشگاه آنلاین تجهیزات دندانپزشکی دنسیکس densyx.com بصورت اینترنتی به فروش می رسد.

  Dentonics

  تولید‌کنندگان