پشتیبانی:87175266-021
بسته
(0) خریدها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  خبرخوان

  بلاگ

  ریسک سهل انگاری: عملکرد تست های غربالگری
  0 ریسک سهل انگاری: عملکرد تست های غربالگری
  اقدامات قانونی هزینه های مالی زیادی در پی داشته و به مدیریت زمان و انرژی بالایی نیاز دارد و گاهی منتهی به شکست در یک پرونده می‌شود. در برخی از موارد نتیجه آن عدم توانایی در خرید بیمه‌های قصور پزشکی در آینده خواهد بود. در حال حاضر بیش از همیشه لازم است که استراتژی‌های مدیریت ریسک موثر و مناسب ایجاد کنیم.
  آیا ابزارهای دندانپزشکی می توانند دندانپزشکی زیبایی را بازاریابی کنند؟
  0 آیا ابزارهای دندانپزشکی می توانند دندانپزشکی زیبایی را بازاریابی کنند؟
  امروزه دندانپزشکی زیبایی به یک روند عادی در انگلستان تبدیل شده است و افراد متعددی مایل به پرداخت هزینه هستند. از سوی دیگر، این افزایش محبوبیت منجر به افزایش رقابت می گردد. دندانپزشکان باید حرفه خود را بازاریابی کنند تا بتوانند همانند سایر کسب­ وکارها خدمات خود را ارائه دهند.
  تاثیرات روحی، زیبایی و بیولوژیکی بازسازی ایمپلنت
  0 تاثیرات روحی، زیبایی و بیولوژیکی بازسازی ایمپلنت
  یک مرد ۲۶ ساله مبتلا به هیدروسفالی به هنگام جنینی (مادرزادی) تشخیص داده شد. هیدروسفالی وضعیتی است که در آن، مایعی مغزی نخاعی در اطراف مغز جمع می‌شود. افراد مبتلا به هیدروسفالی اغلب دچار اختلال شناختی و تکامل فیزیکی می‌شوند. او در خانواده‌ای دوست‌داشتنی بدنیا آمد، اما هنگامی که مادرش به علت سرطان درگذشت، پدرش قادر به مراقبت از پسری با معلولیت‌های ذهنی و آموزشی نبود. این مرد جوان به دلیل عادات دهانی ضعیف به یک مرکز دندان پزشکی مراجعه کرد.
  نکات اجرای درمان های متمرکز بر ایمپلنت
  0 نکات اجرای درمان های متمرکز بر ایمپلنت
  آمار نشان می‌دهد تعداد دندانپزشکان عمومی که در حال نصب ایمپلنتهای دندانی هستند در ایالات‌متحده هر سال رو به افزایش است، اما این آمار بسیار پایین تر از تعداد دندانپزشکانی است که در سراسر دنیا ایمپلنت قرار می‌دهند. تنها در حدود ۱۵ درصد از دندانپزشکان عمومی در ایالات متحده ایمپلنت گذاری می‌کنند، در حالی که تقریبا ۹۰ درصد از دندانپزشکان عمومی در سراسر جهان این کار را انجام میدهند.
  ملاحظات اخلاقی برای فن آوری های غربالگری کمکی
  0 ملاحظات اخلاقی برای فن آوری های غربالگری کمکی
  تشخیص زودهنگام ضایعات پیش بدخیم مخاط دهان بطور بالقوه در مبارزه با سرطان های مربوط به دهان ضروری است زیرا حتی ضایعات کوچک و بدون علامت می تواند پتانسیل تبدیل به ضایعات بدخیم را نیز داشته باشد. هنگامی که تشخیص اولیه انجام می شود و مداخله و درمان مناسب انجام می شود، میزان مرگ و میر کاهش می یابد.
  عکسبرداری: یک مولفه کامل از غربالگری سرطان دهان
  0 عکسبرداری: یک مولفه کامل از غربالگری سرطان دهان
  در حال حاضر دستگاه های غربالگری کمکی بصری در بازار وجود دارد که همه آنها دارای نقاط قوت و ضعف خاص خود می باشند. با این حال، یکی از مهمترین جنبه های استفاده از فن آوری های کمکی غربالگری و یافته های متعارف، توانایی برقراری ارتباط و مستند کردن یافته ها با عکسبرداری با کیفیت و توصیفی است.
  ارتودنسی نامرئی
  0 ارتودنسی نامرئی
  اگر رویای دندان های مرتب دارید اما از ظاهر براکت های فلزی ارتودنسی خوشتان نمی آید، می­توانید از ارتودنسی نامرئی استفاده نمایید. این مشکل در بسیاری از افراد بزرگسال مشاهده می شود، زیرا آنها بر این باورند که استفاده از براکت های فلزی می تواند تاثیری منفی بر زندگی حرفه ای و اجتماعی آنها داشته باشد.
  ضرورت برندسازی برای فعالیت های تجاری دندانپزشکان
  0 ضرورت برندسازی برای فعالیت های تجاری دندانپزشکان
  برند چیزی فراتر از یک لوگو است. برند یک مجموعه ای کامل است. برند چیزی است که مشتریان آنها را تجربه کرده و با آن مواجه می شوند. بنابراین، برند باید همه ی جنبه های کار دندانپزشکی را پوشش دهد برند چیزی فراتر از لوگو و رنگ می باشد. برند هویت و شخصیت کسب و کار شما می باشد.
  معالجه یکی از مشکلات ایمپلنت: لثه چسبنده
  0 معالجه یکی از مشکلات ایمپلنت: لثه چسبنده
  یکی از روشهای پیشتازی که بیماران در نظر میگیرند، دندانپزشکی ایمپلنت است.بیماران با یک جستجو به سادگی روش هایی که برای مشکل دندانپزشکی خود نیاز دارند را پیدا میکنند. مشکلاتی که شامل: "دندان کشیده شده"، "دندان خراب" و یا " من از دندانهای مصنوعی خود ناراضی ام".تصادفا چیزی که جستجوی گوگل نمایش می دهد،اطلاعاتی در مورد روشهای متداول ایمپلنت و لیست دندانپزشکان متخصص آن است. همه اطلاعاتی که نمایش داده می شوند ممکن است صحیح نباشند،اما شرح دقیق روشهای ممکن و بحث بر سر فوائد و خطرات هر یک از این راه حل ها برای بیماران، وظیفه متخصصین دندانپزشکی است.
  همه چیز درمورد پروتز دندان
  0 همه چیز درمورد پروتز دندان
  پروتز درمانی شاخه ای از دنداپزشکی است که بر تشخیص، درمان، بازسازی و نگهداری عملکرد دندان تمرکز دارد. این روش برای بهبود راحتی، زیباسازی و افزایش سلامت بیمارانی که از مشکلات عدم رویش دندان یا از دست دادن آن رنج می برند به کار برده می شود.
  آرشیو بلاگ