0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
چگونه می توان اورژانس دندانپزشکی را هنگام کار در خارج از کشور مدیریت کرد


 
موارد اضطراری دندانپزشکی اغلب در مواقعی اتفاق می افتد که حداقل انتظار آنها را داشته باشید ، اما با توجه به اینکه 20 درصد ا ز مردم هر ساله دچار آسیب های دهان و دندان می شوند ، بروز موارد اضطراری بسیار شایع است و آمادگی برای آن نیز هزینه دارد.  همیشه برای محافظت از دندانهای خود در برابر درد و آسیب ، به ویژه هنگام مسافرت اقدامات لازم را انجام دهید ، با این حال ، در صورت بروز اورژانس دندانپزشکی ، مهم  این است که بلافاصله با یک دندانپزشک اورژانس بسیار ماهر تماس بگیرید.  اگر در خارج از کشور کار می کنید ، در صورت فوریت های دندانپزشکی آماده باشید و یک متخصص باتجربه را پیدا کنید که مراقبت سریع ، با کیفیت از آسیب ها ، دندان درد ، عفونت ها و آسیب به پروتزهای دندانی شما را انجام دهد .

مراقبت های پیشگیرانه می توانند جلوی موارد اضطراری را قبل از وقوع بگیرند
هر 6 ماه مراجعه به دندانپزشک جهت تمیز کردن دندانها ، چکاپ ، تشخیص و درمان، این شرایط را برای شما فراهم میکند تا طی اولین تشخیص، بتوانید سلامت دهان و دندان خود را در وضعیت مطلوبی نگه دارید .  قبل از شروع هر سفر خارج از کشور ، به دندانپزشک محلی خود مراجعه کنید و ویزیت شوید.  با استفاده از تصویربرداری پیشرفته تشخیصی ، دندانپزشکان می توانند اولین علائم بیماری دندانی و پریوبدنتال را تشخیص دهند و از همان ابتدا درمان را انجام دهند ، قبل از اینکه این شرایط باعث درد یا آسیب جبران ناپذیر شود.  همچنین دندانپزشک شما می تواند یک محافظ مخصوص دهان برای محافظت از دندانهای شما در برابر صدمه و آسیب در هنگام ورزش ارائه دهد . مسواک زدن ، نخ کشیدن و شیوه زندگی سالم و عادات غذایی نیز برای حفظ سلامت دهان و دندان بسیار مهم است.

با یک دندانپزشک مورد اطمینان برنامه ریزی کنید
هنگامی که شرایط دندان شما اورژانسی می شود ، مهم این است که سریع عمل کنید ، داشتن یک دندانپزشک محلی که می توانید روی او حساب کنید می تواند تفاوت بین پس انداز و از دست دادن دندان را ایجاد کند.  هنگامی که وارد یک شهر جدید می شوید ، در مورد دندانپزشکان منطقه که خدمات اورژانسی ارائه می دهند و با برنامه بیمه دندانپزشکی شما کار می کنند ، تحقیق کنید.  دندانپزشک شما ممکن است در خانه توصیه هایی را برای ارائه دهندگان منطقه ای که از آن بازدید می کنید ارائه دهد.  اطمینان حاصل کنید که هر دندانپزشکی جدید که می خواهید بروید ، با دندانپزشک اصلی شما ارتباط برقرار کرده باشد و  امکان این رو داشته باشد که سوابق پزشکی شما را ثبت کند. ممکن است ارائه دهنده بیمه شما برنامه هایی در خارج از کشور برای پوشش دندانپزشکی هنگام مسافرت ارائه دهد یا در مورد گزینه های پوشش با کارفرمای خود صحبت کند. اگر بخشی از یک برنامه داوطلبانه هستید ، با سازمانی که با آن کار می کنید در مورد بیمه خود صحبت کنید.  با وقت گذاشتن و  رسیدگی در مورد پروتکل ها،  برای اورژانس دندانپزشکی  آماده خواهید شد تا فوراً مراقبت های لازم را انجام دهید.

اگر نمی توانید دندانپزشکی پیدا کنید ، به یک اورژانس مراجعه کنید
عفونت یا آبسه دندانی ، که یکی از دلایل عمده دندان درد است ، نه تنها دردناک است ، بلکه می تواند باعث تب و تورم شود و به طور بالقوه می تواند به سایر مناطق بدن گسترش یابد. اگر نمی توانید یک دندانپزشک اورژانس واجد شرایط را پیدا کنید ، در عوض از مراجعه به مراقبت های پزشکی دریغ نکنید.  سلامت دهان و دندان شما یک جزء مهم در سلامت کلی شما به حساب می آید و مهم است که فوراً به دنبال درمان هر نوع درد دهان باشید. یک ارائه دهنده خدمات پزشکی می تواند به شما در رفع هرگونه ناراحتی کمک کند ، آنتی بیوتیک تجویز کرده و شما را برای مراقبت با دندانپزشک محلی متصل کند.
گرچه اورژانس دندانپزشکی می تواند ناراحت کننده و غیرقابل پیش بینی باشد ، به ویژه هنگامی که به خارج از کشور سفر می کنید ، انجام یک برنامه ریزی می تواند مدیریت شرایط را برای شما بسیار آسان تر کند.  در یک شرایط اورژانسی ، برای ارتباط با یک دندانپزشک محلی منتظر نمانید تا شما را ویزیت کند.  دندانپزشکی را پیدا کنید که نیازهای فوری مراقبت های بهداشتی دندانپزشکی شما را در اولویت خود قرار دهد و مراقبت های موثر و دلسوزانه را بدون تأخیر انجام دهد.

منبع مقاله